ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (212) 631-0066

  Vizyon & Misyon

  Yazı Boyutu

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, konut sigortası, araç sigortası, iş yeri sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi Türkiye geneline sektörün saygın bir şirketi olarak ulaştırıyoruz. Hizmet prensiplerimiz güven ve dürüstlük kapsamlıdır. İnsanları, sigortacılık konusunda doğru bilgilendirmek ve sigortacılığın önemini anlatabilmektir.

  Vizyonumuz

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, sizlere vizyonumuzu, güvenilir, dürüst, kesintisiz hizmetler sunan, sektörün tercih edilen bir şirketi olabilmek için kalıcılığı sağlamak olarak belirliyoruz. Vizyonumuzu belirlerken, ileri görüşlü olma, ileride olabilecek olan tüm gelişmeleri önceden ön görebilmeyi hedefliyoruz. Gelecek dönemlerde, ülkemizdeki tüm kişi ve kuruluşlara, sigortacılığın önemi ve anlamı tam olarak anlatılmış, herkesin sigortacılık faaliyetlerinden faydalanmaya başlamış olmasını ön görüyoruz.

  Sigortacılık sektöründe Türkiye’nin bir numaralı sigorta şirketi olmak en büyük hedefimizdir. Hizmetlerimizin kalitesini artırarak, sigortacılık alanında kurum ve kişilerin birinci tercihi olmak bunun sürekliliğini sağlamak istiyoruz. Vereceğimiz güvenli hizmetlerimiz ile insanları daha bilinçli ve güvenli bir hayat sürmelerine katkı sağlamak, bu alanda bilinci bir toplumun oluşmanıza geniş kapsamlı katkılarda bulunmak vizyonumuzun bir parçasıdır.

  Bilinci toplum oluşturabilmek için çalışanlarımızın ufuklarını açmak, onlara ileri görüşlülük kazandırmak ve gelecek dönemlerde güvenli toplumların nasıl oluşturulabileceğini öğretmeye çalışıyoruz. Gelecek dönemlerde, insanların sigortacılık konusunda tam bilinçlenmesini, kendileri için hayat sigortası, bireysel emeklilik sigortalarını yaptırmalarını sağlarken, mal güvenlikleri için, iş yeri sigortası, araç sigortası, ev sigortası gibi tüm hizmetlerimizden faydalanmalarını kolaylaştırmak istiyoruz.

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, sigortacılığın insanlara can ve mal güvenliği sağladığını, yaptıracakları sigorta ile geleceklerini güven ve garanti altına alabileceklerini anlatmaya çalışıyoruz. Dünya genelinde nüfusun artması, ekonomik ve siyasi olaylar ile çeşitli doğal afetler sigortacılığın önemini artırmaktadır. Tüm olumsuz olaylar ile bir gün karşılaşabileceğinizi düşünerek, sizleri Kar Grup sigortacılık hizmetlerinden faydalandırıyoruz. Kargrupsigorta.com sitemizde sizlere yaptırabileceğiniz tüm sigorta çeşitlerini gösteriyoruz.

  Vizyonumuz arasında, internet sitemiz üzerinden bizlere daha kolay ulaşım sağlanması ve yaptırılmak istenilen sigorta türü ile ilgili anında tekliflerin alınabilmesi de bulunmaktadır. Güvenli bir hayat için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta türleri hizmetlerimiz arasındadır. Ülke genelindeki tüm müşterilerimize güvenli hizmet vererek, onların tüm verilerini, kişisel verilerin işlenmesi ve korunması kanununa göre güven altında tutuyoruz.

  Sağlık sigortası hizmetlerimiz ile sizlere her türlü sağlık güvencesi sağlamaya çalışıyor, gelecek dönemde tüm insanların sağlık güvencelerinin olmasını planlıyoruz. Bireysel emeklilik sistemimizden faydalanarak, gelecek dönemler için birikimler yapmanızı amaçlıyoruz.

  Misyon

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, İstanbul merkezli kurulmuş, ancak ülke geneline hizmet veren bir kuruluşuz. Sigortacılık sektöründe, bireylere ve kurumlara, ahlaki ilkelere, hukuka ve ekonomik değerlere bağlı, tüm güvenlik sistemlerine duyarlı hizmetler vererek, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını üst seviyede karşılamaya çalışıyoruz. Misyonumuzu belirlerken, sigortacılık sektöründe verilebilecek tüm hizmetlerin en üst kalitede verilmesi olarak belirlemeler yaptık.

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında, araç sigortası, konut sigortası, iş yeri sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası, bireysel emeklilik sistemleri bulunmaktadır. Misyonumuz, sigortacılık sektörünün hizmet kalitesini güvenli bir şekilde yükseltmek, insanlarda sigorta bilincinin artmasını sağlamak, tüm hizmetlerimiz müşteri odaklı olarak sunmayı kapsamaktadır.

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, bilinçli toplumların oluşmasını sağlamayı, insanların sigorta hizmetlerimizden faydalanarak kendilerini ve geleceklerini güvence altına almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Sağlık sigortası ile insanların ülkenin her yerinden en iyi sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını, kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Konut sigortası, ülkemizde her gün önem kazanmaya başlamıştır.

  Deprem kuşağında bulunan ülkemizde, konutların, depreme, yangın gibi tüm doğal afet olaylarına karşı sigorta yaptırılmasını tüm kesimlere anlatmaya çalışıyoruz. Gittikçe artan trafikte de araç kullanıcılarının her an bir kaza ile karşılaşabileceklerini hatırlatarak, araçlarını sigorta yaparak, kendilerini, araçlarını güvence altına aldığımızı, kaza durumlarında masraflarının şirketimiz tarafından karşılandığını anlatıyoruz.

  Bu hizmetlerimiz ile kişilere ekonomik destek veriyor ve milli ekonomiye katkı sağlayan hizmetler üretmeyi hedefliyoruz. Sigortacılık alanında, insanların tüm beklentilerini karşılamak için tüm çalışanlarımızla birlikte hizmet kalitemizi artırıyoruz. Sigortacılık sektörü çok kapsamlı bir alan olduğu için insanların ihtiyaç duyabilecekleri tüm alanlarda kendilerine en uygun sigorta sistem seçeneklerini sunuyoruz. Misyonumuz, insanların, yaşam kalitesini artırmak, onların dünya standartlarına uygun sigorta hizmetlerini almalarını sağlamaktır.

  Hayat sigortasından, konut sigortasına, araç sigortasından, sağlık sigortasına kadar tüm sigorta alanlarında vermiş olduğumuz hizmetlerimiz için belirlediğimiz misyonumuz, müşteri odaklı çalışmayı kapsamaktadır. Bu kapsamda, insanlara, daha güvenli hayat şartlarını sunabilmek, yaşanabilecek her türlü olumsuz olaylarda onların yanında olmak ve ekonomik dahil her türlü desteği kesintisiz sağlamayı amaçlıyoruz.