ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (212) 631-0066

  Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  29 Ağustos 2006 yılında kurulan şirketimiz T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Uygunluk Belgesi sahibi ve G0851-HC69 Levha Numarası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlıdır.

  Ülke genelinde faaliyet gösteren sigorta acenteliklerinden farklı olarak, tüm Kurumsal müşterilerine, profesyonel ekibi ile sektörel bazda Risk Danışmanlığı da yapan Kar Grup Sigorta, sektöre yön verecek çalışmalar yaparak ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasını da misyonu olarak görmektedir.

  Kar Grup Sigortanın konusunda deneyimli uzmanları, kurumların fiziksel değerIerini ve sorumluluklarını olası risklere karşı güvence altına almadan önce; risklerin tanımlanması ve analiz edilmesi, potansiyel hasarların değerlendiriImesi ve risklere karşı uygulanacak koruma yöntemlerinin belirlenmesi amacıyla çaIışmalar yapmaktadır. Bu çaIışma süresince ayrıca risklerin “iyiIeştiriImesi” ne yönelik öneri paketi hazırlanması ile birlikte sigorta uygulamalarına başlanmaktadır.

  İnsanların hayatın belli alanlarında ihtiyaç duydukları bazı konular vardır. Bu konuların başında da sigorta gelmektedir. Araç Sigortası, Ev Sigortası, İş Yeri Sigortası ve Sağlık Sigortası bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz alanların başında gelmektedir.

  Örneğin aracınızın üzerine dolu yağdı ve beklemediğiniz şekilde, sizden kaynaklanmayan hasarlar meydana geldi. Bu durumda ne yapmanız gerekir ve böyle bir sorunun üstesinden nasıl gelebilirsiniz? Bu soruya cevap vermek için kurulan ve verdiği hizmet ile insanlara güvence sağlayan firmamız uzun yıllardan beri hizmet veriyor. Kullanmış olduğumuz materyaller ve bunun yanında çalışanlarımızın uzmanlık seviyelerine oldukça önem vererek bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Bizim için müşteri memnuniyeti en temel unsurlardan birisidir. Bu konuya verilen önem konusunda piyasadaki en iyi firmalardan biriyiz. Çünkü özellikle de sigorta işlemlerinde insanların yardıma muhtaç olduklarını ve bu konuda hizmet almaya çalıştıklarını fark edebilirsiniz. İşte bu durumda biz de size en iyi yardımı yaparak an az maliyet ile söz konusu olan bu masraflardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Yukarıda verdiğimiz örnekte de olduğu gibi sizden kaynaklanmayan ve kullanmış olduğunuz ürünün hasar gördüğü olaylarda size verilen garantilerin ve sözlerin yerine getirilmesi yine vermiş olduğumuz bu sigorta hizmetleri arasında yer alıyor.

  Güvenilir Hizmet Anlayışı

  Sunmuş olduğumuz hizmette müşteri ile aramızda oluşan güven ilişkisine oldukça önem veriyor ve bütün ilişkilerimizi bu temelde genişleterek ilerletiyoruz. Aracınızın ve ya kullanmış olduğunuz ürünün hasar görmüş olduğu söz konusu olaylarda altına gireceğiniz maddi külfeti en aza indirmek en büyük hizmetlerimiz arasındadır. Satın aldığınız hizmeti ister satın aldığınız firmadan ister de başka bir firma aracılığıyla rahatlıkla sigorta işlemlerini yapabilirsiniz. Bu durumda kullanmış olduğunuz ürünün başına gelecek olan olumsuz olaylarda gideceğiniz adres de belli olur. Sunulan bütün bu hizmetleri bir güven ilişkisi temelinde yürütmek en büyük arzumuzdur.

  Hizmet Alanımız

  Firmamızın birçok farklı çalışma alanı olmakla beraber özellikle araç sigortası ve iş yeri sigortası konusunda büyük hizmetleri vardır. Örnek olarak herhangi bir taşkın, sel veya deprem olayında iş yerinizde veya binanızda meydana gelen hasarlardan söz konusu olan bu sigorta aracılığıyla rahatlıkla kurtulabilir ve bu maddi sorumluluktan kurtulabilirsiniz. Yine bunun yanında sadece ev veya iş yeri değil aynı zamanda satın aldığınız aracın da herhangi bir olay karşısında, kullanıcı hatası olmadan meydana gelen hasarlarını sigorta acentesi olarak karşılamaya çalışıyoruz.

  Pratik Çözüm Önerileri

  Sigorta acentesi olarak bahaneler değil çözümler üretiyoruz. Yani sahip olduğunuz ürünün hasarını onarmaya ve bu konuda maddi açıdan size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Piyasada bu konuda müşterileri ile çıkmaza giren birçok firma bulunmasına rağmen biz firma olarak bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve sizin memnuniyetiniz için hizmet üretiyoruz. Sizin zor zamanlarınızda yanınızda olarak satın alma işlemleri sırasında verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz.

  Piyasada bulunan birçok sigorta acentesi söz konusu olan bu hizmeti sunuyorken bu şirketler ve firmalar arasından sıyrılmak önemli hizmetler ve müşteri tarafından da tercih edilirlik istiyor. İşte biz de firma olarak bu konuda sunmuş olduğumuz güvenilir hizmetler ile bu konuda en iyi firmalar arasında olmaya başladık. Aracınız, eviniz veya iş yerinizi eskisinden çok daha iyi hale getirecek ola sigorta işlemlerimiz ile sizi büyük bir maddi sorumluluktan kurtarıyoruz.

  Uzman Çalışma Kadrosu

  Firma olarak sunmuş olduğumuz bu hizmette alanında uzman olan ve yeterli bilgi birikimine sahip olan insanları kullanıyor ve çalıştırıyoruz. İşte bu nedenden dolayı da sunmuş olduğumuz bu kasko işlemleri ve dolayısıyla da sigorta işlemleri piyasanın en iyi hizmetleri arasında yer alıyor. Siz de bu konuda bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Paket Sigorta Hizmetleri

  Paket sigorta hizmetleri ile bir konu ile ilgili olan bütün sorunlarınıza cevap olmaya çalışıyoruz. Örneğin iş yeri paket sigortası hizmeti ile hasar gören iş yeriniz ile ilgili olarak her konuda en iyi hizmeti sunup en büyük hizmetleri yapmayı kendimize bir misyon olarak belirlemiş bulunuyoruz.