ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (212) 631-0066

  Değerlerimiz

  Yazı Boyutu

  Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, sektörümüzde yer alan tüm alanlarda hizmet vermeye çalışıyoruz. Kurumsal değerlerimize önem veriyor, müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Kurumsal değerlerimiz, dürüstlük, saygı, güven, sosyal sorumluluk, yeterlilik, kararlılık, kalite, müşteri odaklı çalışma, duyarlılık, inovaktif yaklaşım kriterlerinden oluşmaktadır. Tüm değerlerimize hizmet seçeneklerimizin tamamında yer veriyor, insanların bilinçlenerek, sigorta hizmetlerinden faydalanmalarını sağlıyoruz.

  Devamlılık

  Sigorta hizmetlerinde sürdürülebilir yaklaşımlar, kişi ve toplumlara değer katmaktadır. Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, sigorta faaliyetlerinde, müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre en doğru hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Yeterli insan kaynağı gücümüzde, tüm sigorta hizmetlerinde insanlara yakın olmaya, onlara hizmetlerimizde devamlılık bulunduğunu göstermeye çalışıyoruz. Kurumsal değerlerimizden birisi olan devamlılık, müşterilerimiz ile bizler arasında güçlü bir bağ kurmakta, onlara her zaman en iyi hizmetleri ulaştırmamızı sağlamaktadır. Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak ülke genelinde, sigortacılık sektöründe, kurumsal devamlılık performansını en iyi sergileyen şirketlerden birisi olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

  Dürüstlük

  Sigortacılık alanında insanlar, para yatırdıklarını ve bir sorun olmadığında bu paralarının boşa gittiğini düşünmektedir. Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, sigortacılık sektöründe, dürüstlük değerine önem vermekte ve tüm insanları en doğru şekilde bilgilendirmekteyiz. Sigorta işlemlerinden önce insanlara, hayatın neler getirebileceğini, günlük hayatta ne tür olaylarla karşılaşabileceklerini ve bu olaylara karşı ne kadar güvende olabildiklerini anlatıyoruz. Dürüst yaklaşımlarımız ile insanların güvenini kazanıyor doğru bilgilendirme yaparak, sigorta hizmetlerinden faydalanarak, hayatlarını güven altına almalarını sağlıyoruz. Dürüstlük, en önemli değerlerimizden birisidir ve tüm müşterilerimize dürüst yaklaşımlar sergiliyoruz. Misyon ve vizyonumuzu belirlerken, dürüstlük ilkesi üzerine kurulmuş bir firma olduğumuzu ön plana çıkartıyoruz.

  Müşteri Odaklı Çalışma

  Odaklılık, hizmet kalitesinin artması açısından en önemli değerdir. Müşteri odaklı çalışmak her zaman müşteriyi doğru anlama ve ihtiyaçlarını doğru tespit etmeyi sağlayacaktır. Sigortacılık sektöründe, insanların, hayatlarının her aşamasında sigorta hizmetlerine ihtiyaç duydukları bilinmektedir. Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak müşteri odaklı çalışmalar yaparak, insanların ihtiyaçlarına en uygun sigorta seçeneğini en iyi şartlarda kendilerine sunmaya çalışıyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız, genellemeleri ortadan kaldırmakta, kişinin ihtiyacına göre seçenekler sunmamızı sağlamaktadır. Kurumsal değerlerimize bağlı kalarak çalışmalarımızı müşteri odaklı sürdürmeye çalışıyoruz.

  Yeterlilik

  Değerlerimizi belirlerken, hangi hizmetleri verebileceğimizi belirliyor ve ona göre tespitler yapıyoruz. Sigorta sistemlerinin tüm çeşitlerini müşterilerimize veriyoruz. Bu yeterlilik değerimizin olduğunu göstermektedir. Verdiğimiz hizmet alanları içerisinde, konut sigortası, araç sigortası, iş yeri sigortası, hayat sigortası, sağlık sigortası ve bireysel emeklilik sistemi bulunmaktadır. Tüm alanlarda, altyapı sistemi ve personel olarak yeterli düzeyde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi ülke geneline yayabilmek için yeterlilik değerinin önemli olduğunu biliyor ve Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri firması olarak üst seviye yeterlilik düzeyinde hizmetlerimizi veriyoruz. Yeterli kapasitemiz ile sizleri her türlü doğal olaylara ve diğer olay türlerine karşı koruma altına alıyoruz.

  Kalite

  Sigortacılık alanında verilen hizmetlerde devamlılık ve kalite her zaman önemlidir. İnsanlar, yaşamlarını güvence altına almak için sigorta yaptırırlar ve bu sigorta hizmetlerinden ömürleri boyunca faydalanmak isterler. Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak kaliteli sigorta hizmetleri sunuyor, tüm hizmetlerimizin kesintisiz olarak sunulmasını sağlıyoruz. Sigortacılık faaliyetlerinin tüm alanlarında sunduğumuz hizmetlerimiz için kalite değerimiz, ilk sırada yer aldığı için müşteri memnuniyetini daha kolay sağlayabiliyor ve hizmetlerimizdeki devamlılığı gösterebiliyoruz. Müşterilerimizin yaşanılan olaylar sonrasında, sigortalarını kullanmaları ve zararlarının karşılanması konusunda hassas davranıyor tüm desteklerimizi en kısa sürede hızlı bir şekilde kendilerine ulaştırıyoruz. Tecrübeli ve eğitimli personellerimiz ile kalite ilkesi değerine önem vererek, yaptığımız tüm işlem adımlarının kaliteli olmasını sağlıyoruz.

  Sosyal Sorumluluk

  Kurumsal bir firma için sosyal sorumluluk her zaman vazgeçilmez bir değerdir. Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak değerlerimizi belirlerken, sosyal sorumluluk ilkesine yer veriyoruz. Sosyal sorumluluk değer ilkemiz ile bilinçli toplumların oluşmasını ve insanlara daha güvenli hayat şartları sunabilmeyi hedefliyoruz. Verilen hizmetleri sadece ekonomik değer olarak değil toplumun sosyal bir ihtiyacı olarak görüyoruz. Amacımız, insanların kendilerini daha güvenli hissedebilecekleri ortamlarda yaşamalarını sağlamak, gelecek ile ilgili tüm kaygılarını ortadan kaldırmak ve onlara huzurlu bir yaşam sürdürmektir. www.kargrupsigorta.com sitemizde sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz için hızlı teklif alabilirsiniz.